Značky mikrovlnky

Mikrovlnná rúra sa stala výdobytkom desaťročia. Od vzniku prvej mikrovlnky sa mení dynamicky vývoj, design a pribúdajú nové technológie v jej oblasti. Mnohí výrobcovia spotrebnej elektroniky sa predbiehajú o jej prvenstvo.
Firma Whirlpool je známa svojou tradíciou a spoľahlivosťou v oblasti bielej techniky. Whirlpool si dal patentovať technológiu s názvom šiesty zmysel. Táto technológia šetrí čas s jednoduchou obsluhou bez programovania či nastavovania mikrovlnky. Pri každom procese sa mikrovlnka stará o optimálny čas prípravy a neustále kontroluje stav pripravovaného pokrmu. Mikrovlnka od firmy Whirlpool ponúka inteligentné funkcie ako crisp (pečenie pokrmov do chrumkava zvrchu i zospodu), steam cooking (varenie v pare), jet stream (horúci vzduch), jet defrost (rýchlejšie rozmrazovanie potravín), jet menu crisp (zapekanie crisp s dvanástimi potravinovými triedami) a jet menu (elektronické ovládanie s automatickými programami).

Mikrovlnka od firmy Whirlpool ponúka vnútorný objem od trinásť do štyridsať litrov. Vo svojej ponuke má táto spoločnosť vstavané i voľne stojace mikrovlnky v dizajnových radoch Progresive line, Essence line, Flat line, Plug, Maximo, Jet, Chef 2, Family chef a Vitesse.

Ďalšia známa spoločnosť na výrobu mikrovlnných rúr je AEG Electrolux. Vo svojom portfóliu má zabudované i voľne stojace mikrovlnky. Najnovšia séria mikrovlniek sa nazýva Micromat. Táto séria má BIO tepelnú úpravu, gril a plášť z nehrdzavejúcej ocele. Tieto modely sa vyznačujú jednoduchosťou obsluhy.

Aj svetoznámy výrobca spotrebnej elektroniky Samsung vyrába moderné mikrovlnky s jednoduchou obsluhou. Nová rada mikrovlnných rúr má čiernostrieborný dizajn s nádychom luxusu. Výrobca sa zameriava na jednoduchú obsluhu požadovaných režimov zohrievania s otočným tlačidlom na nastavenie času zohrievania.. Mikrovlnka ponúka klasické možnosti zohrievania ako je smaženie, grilovanie a rozmrazovanie. Dominantou tejto rady mikrovlniek je rýchly štart a jednoduchá údržba.
Veríme, že si snáď vyberiete značku mikrovlnky s ktorou budete spokojný a vychutnáte si rôzne jedlá pripravované v mikrovlnke.